ZWROTY

 1. Klient ma prawo zwrócić zakupiony w sklepie towar do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.
 2. Wypełnij formularz zwrotu – otrzymałeś go wraz z zamówieniem.
 3. Wyślij paczkę pocztową lub kurierską na nasz adres Pogo sp. z o.o. ul. Abramowskiego 1/11, 90-355 Łódź
 4. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”.
 5. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkty powinny być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone (pudełko proszę zapakować w papier a dopiero następnie skleić taśmą).
 6. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).
 7. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.
 8. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
 9. Po otrzymaniu przez nas przesyłki, przygotujemy (w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych) korektę faktury, a Ty otrzymasz przelew na konto podane w wypełnionym przez Ciebie formularzu.
 10. Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.
 11. Niestety nie oferujemy możliwości wymiany towaru - nie możemy zagwarantować, że dany produkt będzie dostępny gdy zechcesz go wymienić.
 12. Zamiast wymiany możesz po prostu odesłać nam zakupioną rzecz, a my zwrócimy Ci pieniądze na konto. Jeśli podoba Ci się coś innego lub potrzebujesz inny rozmiar – zamów ponownie.

REKLAMACJE

 1. Zgodnie z przepisami masz prawo do reklamacji nabytego towaru.
 2. Wypełnij formularz reklamacji – otrzymałeś go wraz z zamówieniem.
 3. Spakuj towar – zadbaj o to żeby był dobrze zabezpieczony a opakowanie chroniło przesyłkę.
 4. Wyślij paczkę na adres Pogo sp. z o.o. ul. Abramowskiego 1/11, 90-355 Łódź
 5. Po otrzymaniu przesyłki otrzymasz od nas mail potwierdzający jej odbiór.
 6. W ciągu 14 dni kalendarzowych reklamacja zostanie rozpatrzona.
 7. W przypadku uzasadnionej reklamacji, sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.
 8. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.
 9. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.
 10. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).
 11. Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.
 12. Reklamacji nie podlegają:
 • naturalne zużywanie się produktu
 • uszkodzenia mechaniczne
 • wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu
 • odbarwienia
 • przemoczenia